Jak kupić dom: finansowanie

AOA Deweloper we współpracy z niezależnym doradcą kredytowym oferuje bezpłatną i szybką pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego, uwzględniającego indywidualną sytuację klienta. Pomoże to Państwu szybciej i sprawniej zrealizować marzenie o własnym domu.

KREDYTY MIESZKANIOWE

Dysponujemy ofertami kredytów wszystkich rzetelnych i liczących się na rynku banków. Porównujemy i wyjaśniamy różnice między poszczególnymi propozycjami. Gwarantujemy wsparcie i pomoc – od momentu złożenia wniosku w banku po wypłatę kredytu. Wybierając nasze usługi macie Państwo pewność, że uzyskacie najlepszy kredyt dopasowany do swoich potrzeb. W trosce o komfort i zadowolenie naszych Klientów pomagamy w kompletowaniu dokumentów oraz w wypełnianiu formularzy. finansowanie

POMOC DORADCY FINANSOWEGO

Nasi doradcy posiadają doświadczenie zdobyte w najlepszych polskich bankach i instytucjach doradztwa finansowego. Nie jesteśmy powiązani z żadną inną instytucją finansową. Dlatego dzięki swojej niezależności gwarantujemy Państwu wybór najkorzystniejszego kredytu spośród wielu ofert dostępnych na rynku.

Doradca pomoże Państwu w:

  • uzyskaniu wstępnej decyzji o możliwości otrzymania kredytu już podczas pierwszego spotkania,
  • wyborze najdogodniejszego systemu rat, okresu kredytowania oraz najkorzystniejszej waluty,
  • przygotowaniu i złożeniu wniosków w wybranych bankach,
  • skompletowaniu dokumentów formalno-prawnych dotyczących nabywanej nieruchomości.
  Adam Majewski Doradca finansowy, Kierownik zespołu Adam Majewski adam.majewski@goldfinance.pl (+48) 505 025 518